UNIS donirao bicikla

UNIS kao društevno odgovorna firma brine o socijalno ugroženim kategorijama mladih u Bosni i Hercegovinu.
Jučer, 12.05.2014., su naši predstvanici posjetili „JU srednja škola za stručno obrazovanje i javno osposobljavanje Zenica“ i tom priliko poklonili 2 bicikla.Tu zeničku školi pohađaju učenici sa poteškoćama u razvoju i kako nam je u razgovoru prenijela direktorica škole, gospođa Nadira Polimac, većina dolazi iz porodica sa teškom materijalnom situacijom.
Bicikli će u sklopu nastave tjelesnog odgoja učenicima koristiti da poboljšaju svoje psiho-motorne sposobnosti.
Bilo je jako ugodno družiti se sa učenicima ove škole, koji nisu krili zadovoljstvo i sreću zbog ovog gesta naše firme.
UNIS d.d. Sarajevo je uvijek kroz svoju istoriju učestvao u ovakvim i sličnim akcijama.

To ćemo raditi i dalje!

arhiva